سلام

و بی مقدمه، عذر خواهی بابت وقفه طولانی در به روز کردن وبلاگ!

اولین چیزی که باید چن ماه پیش تو وبلاگ اتفاق می افتاد، قسمت دوم مطلب " واما کنکور 96، و اما شبکه و امنیت با طعم بلا تکلیفی! چه باید کرد؟! - قسمت اول " بود که حتما انجام میشه...

اما این مدت که من تا جا گیر! شدم تو دانشگاه، حدود دو ماه گذشت، دیدم اتفاقایی در مورد کنکور ارشد شبکه افتاده... کانالای تلگرامی جدیدی راه افتاده! که یکیشون اتفاقا خیلی مفیده و تخصصی روی انتشار قانونی و شرعی! صدا و جزوه اساتید کار میکنه.... همچنین ثبت نام کنکور ارشد افتاده دی ماه! بر خلاف قدیما که آبان بود :دی... خلاصه بازار کنکور ارشد شبکه کماکان پر التهاب و هر روز خبر جدید!

خواب

خلاصه مثکه اتفاقا زیاده و ما خواب!

بازم ببخشید

ایشالا بعد از این برای گفتن راجع به تجربه ها، منظم تر میام و مینویسم... راجع به اخبار... راجع به پرهیز از اشتباهایی که من مرتکب شدم... و خیلی حرفای با ربط و بی ربط دیگه!

فعلا تا فردا... باید اون مطلبو قسمت دومشو تکمیل کنم! با توجه به اینکه دفترچه دی ماه میاد و تا اون موقع کماکان ابهاماتی راجع به این گرایش لعنتی! باقی میمونه، لازم هست که یه جمع آوری درمورد توصیه های مشاوران! مختلف و همچنین تجربه های گذشته خودم انجام بدم و یک جا تقدیم کنم که بالاخره تو همین مدت یک ماه باقی مونده تا انتشار دفترچه چه بلایی باید سر گرایش شبکه آورد!